Schoolteam

Op De Zuidooster werken 26 medewerkers. Wij voelen ons met elkaar verantwoordelijk voor het onderwijs, ongeacht welke functie of rol binnen de school wordt vervuld. Wij dragen zorg voor onze kinderen, waarbij we geen onderscheid maken of we het kind in de eigen klas hebben of niet.

Leerkrachten

Geselien Steenman

groep 1-2a

Werkdagen: maandag, dinsdag

Dorien Zweerman

groep 1-2a

Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Marjonne de Niet

groep 1-2b, bouwcoördinator groep 1-3

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Lianne Benoist

groep 1-2b

Werkdagen: vrijdag

Rianne Graven

groep 3

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Sandra Joore

groep 3

Werkdagen: donderdag, vrijdag

Krista Kleerebezem

groep 4, taalcoördinator

Werkdagen: maandag, dinsdag

Kim Verbon

groep 4

Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Nathalie Plantinga

groep 5, leescoördinator

Werkdagen: maandag, donderdag, vrijdag

Esther van Elsdingen

groep 5 en 6

Werkdagen: dinsdag en woensdag groep 5 - donderdag en vrijdag groep 6

Karin Poldermans

groep 6, ICT-coördinator

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Angela Könst

groep 6-7, cultuurcoördinator

Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag, vrijdag

Lotte Stegeman

groep 6-7

Werkdagen: dinsdag

Lisa Vessies

groep 7

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Hjalmar Geerlings

groep 8a

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Linda Janssen

groep 8b, bouwcoördinator groep 4-8

Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Eveline Kennis

groep 8a en 8b

Werkdagen: vrijdag groep 8a - maandag en dinsdag groep 8b

Sabiene Kuiper

vakleerkracht gymnastiek, respectcoördinator / vertrouwenspersoon

Werkdagen: maandag t/m donderdag

Wilco Verhoeff

vakleerkracht muziek

Werkdagen: maandag

Ondersteuners

Tiffany Overhaus

Onderwijsondersteuner groep 1-4

Werkdagen: maandag, donderdag, vrijdag

Gabriëlle Schot

Onderwijsondersteuner groep 5-8

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Carolina Ayala Ruiz

Onderwijsassistent

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Monique Kramer

Administratief medewerker

Werkdagen: maandag, vrijdag

Intern begeleider

Milou Kempers

Intern begeleider groep 1-8

Werkdagen: dinsdag /m vrijdag

Directie

Sabine Wirz

directeur

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

 

Groepsverdeling schooljaar 2023-2024
  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag
1-2a Geselien Geselien Dorien Dorien Dorien
1-2b Marjonne Marjonne Marjonne Marjonne Lianne
3 Rianne Rianne Rianne Sandra Sandra
4 Krista Krista Kim Kim Kim
5 Nathalie Esther Esther Nathalie Nathalie
6 Karin Karin Karin Esther Esther
6-7 Angela Lotte Angela Angela Angela
7 Lisa Lisa Lisa Lisa Lisa
8a Hjalmar Hjalmar Hjalmar Hjalmar Eveline 
8b Eveline  Eveline Linda Linda Linda
gym Sabiene Sabiene Sabiene Sabiene